Косюк увійшов до Топ-3 найбільших управлінців країни

22

Косюк увійшов до Топ-3 найбільших управлінців країни

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Засновник і голова правління МХП Юрій Косюк увійшов до рейтингу кращих управлінців-засновників бізнесу, передає УНН з посиланням на delo.ua. В даному рейтингу Косюк займає третє місце.

"Юрій Косюк володіє і управляє найбільшою в країні компанією з виробництва курятини. Але він не збирається залишатися тільки в статусі виробника продовольства. МХП активно розвиває альтернативну енергетику і запустила біогазову станцію, яка працює на відходах пташників. Косюк заявив, що має намір створити групу компаній, яка буде займатися диджиталізацією бізнесу МХП, в тому числі підтримуючи стартапи", — підсумували автори рейтингу.

На першому і другому місці в рейтингу — бізнесмен Віталій Антонов (засновник "OKKO Group") і Василь Хмельницький (засновник "UFuture").

Замикає топ-10 співзасновник Shabo Гіоргі Іукурідзе.

Рейтинг склала редакція журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших" разом з експертами та читачами сайту delo.ua.

Фінальний рейтинг формувався з трьох оцінок: експертного журі (60%), редколегії (20%) і голосування на сайті Delo.ua (20%).

Експерти оцінювали кандидатів за п'ятьма критеріями: ефективне управління; емоційний інтелект; впровадження інновацій; стратегічне мислення; антикризове управління. Частина експертів оцінювали кандидатів на умовах анонімності.