Нардепи проголосували за зміну складу Ради Нацбанку

6

Нардепи проголосували за зміну складу Ради Нацбанку

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Верховна Рада України підтримала в цілому проект постанови про зміни у складі Ради Національного банку України. Відповідне рішення підтримали 249 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Проект, зокрема, передбачає звільнити Ричаківську Віру Іванівну з посади члена Ради Національного банку України у зв’язку із закінченням строку її повноважень, а також призначити членом Ради Національного банку України Горбаля Василя Михайловича.

“Строки перебування на посаді одного з членів Ради Національного банку добігають (кінця — ред.). У зв’язку з цим комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики провів конкурс на заміщення цієї посади. Було подано 4 кандидати. З них переважною кількістю голосів ми обрали Горбаля Василя Михайловича”, — сказав народний депутат від “Слуги народу”, голова комітету Данило Гетманцев, назвавши Горбаля професіоналом у банківській сфері.

Нагадаємо, раніше Рада Національного банку України звільнила з посади заступника голови НБУ Сергія Холода, який подав відповідну заяву про звільнення за власним бажанням.