У неділю, 20 липня, у Львові за прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології очікується гроза та град.
У місті прогнозують вітер західний, поривчастий: вночі 3–8 м/с, вдень 9–14 м/с. Температура вночі 13–15° тепла, вдень 23–25°.
У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони нагадують основні правила поведінки під час грози:
- Вдома зачиніть вікна та двері, вимкніть усі електричні прилади з мережі, зокрема телефони, адже вони можуть притягувати блискавки, особливо під час розмови.
- На вулиці уникайте укриття під деревами, бо вони притягують блискавки, а також існує ризик падіння гілок через пориви вітру.
- Не наближайтесь до металевих парканів, рекламних щитів, опор електропередач.
- Не розкривайте парасольки з металевими прутами — вони можуть стати провідниками розрядів.
У разі виникнення надзвичайних ситуацій прохання повідомляти на «Гарячу лінію міста» за номером 15-80.
Читайте також: Успенський піст 2025: традиції, правила харчування та кому можна не постити