«Чорне і біле» з Андрієм Дроздою. Відверто про головні новини 10 серпня. Відверто про головні новини Львова за 10 серпня

20

Програма «Чорне і біле» з Андрієм Дроздою виходить у прямому ефірі ZAXID.NET TV по буднях о 18:20 у наших соцмережах і у локальному ефірі «24 каналу». Сьогодні поговоримо про таке.

Через збільшення кількості хворих на коронавірус на Львівщині відкривають лікарні другої хвилі. Серед пацієнтів опинився і екс-нардеп Богдан Дубневич. З’ясуємо, скільки ще вільних місць залишилося для госпіталізації пацієнтів із ковідом.

Тим часом через епідемію припинило роботу консульство Республіки Польща у Львові. На документи із дипломатичної установи доведеться зачекати щонайменше тиждень.

Більше півсотні львівських медиків, які брали участь у складних операціях з пересадки серця та інших органів, відзначать грошовими преміями. Обговоримо розвиток трансплантології у Львові.

Дізнаємось про екологічний проект «Сафарі для громад», який допоможе львів’янам пережити літо з раптовими зливами та нещадною спекою.