Противник продовжує ведення збройної агресії проти України

53

Противник продовжує ведення збройної агресії проти України

Агресор продовжує вести масштабну озброєну агресію проти України, повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних Сил України.

"Противник продовжує ведення масштабної збройної агресії проти України. Завдання окупантів з розгрому угруповань Збройних Сил України, виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, оточення Києва та встановлення контролю над лівобережною частиною України не виконані. Частково ворогові вдалося досягти мети у Донецькому операційному районі та утримати сухопутний коридор у південній частині Херсонської, Запорізької та Донецької областей", — сказано у повідомленні, опублікованому в фейсбуку.

На Волинському напрямку залишається висока можливість проведення провокацій спецслужбами РФ на білоруських об'єктах з метою втягування ЗС республіки у війну проти України.

На Поліському напрямку противник активних наступальних дій не проводив, але закріплюється на захоплених рубежах та проводить підготовку до наступу на Київ.

На Сіверському напрямку ворог продовжує перегрупування та зосередження сил та засобів для відновлення наступальних дій. Але не може організувати хороше логістичне забезпечення підрозділів та обладнання зайнятих позицій.

На Донецькому та Луганському напрямках було успішно відбито сім атак ворога, знищено 12 танків, 9 БМП, 3 автомобілі, близько 170 людей живої сили. Підрозділи ППО збили 1 ворожий Су-34 та 1 вертоліт окупантів.

Противник продовжує завдання авіаційних ударів по об'єктам цивільної інфраструктури Маріуполя, зокрема, металургійному комбінату "Азовсталь". А також веде штурмові дії у західних та східних околицях міста, у напрямку центральної частини.

На Південнобузькому напрямку агресор деморалізований, фіксуються часті випадки залишення оборонних позицій, зброї та техніки.