Кабмін Японії пішов у відставку перед інавгурацією нового прем’єра

19

Кабмін Японії пішов у відставку перед інавгурацією нового прем'єра

Йосіхіде Суга

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Уряд колишнього японського прем’єр-міністра Сіндзо Абе в середу, 16 вересня, пішов у відставку в повному складі перед вступом на посаду глави уряду голови правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП) Йосіхіде Суга. Про це повідомляє Kyodo в своєму Twitter, передає УНН.

Суга в середу офіційно очолить кабінет міністрів країни. Парламент повинен затвердити його на посаду прем’єра на позачерговому засіданні у другій половині дня.

Новий глава уряду пообіцяв дотримуватися економічної політики попереднього очільника уряду Сіндзо Абе, який подав у відставку через погіршення стану здоров’я. Так звана “абеноміка”, яка включає такі заходи, як пом’якшення грошово-кредитної політики і фіскальне стимулювання, що спрямована на подолання дефляції і стимулювання зростання третьої за величиною економіки світу. Суга також допустив прийняття додаткових заходів підтримки економіки в період пандемії коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступник Абе Йосіхіде Суга заявив, що Токіо “має обговорювати з РФ приналежність усіх південних Курил”

Наступником колишнього прем’єра став Суга — генеральний секретар уряду. 14 вересня він був обраний лідером правлячої Ліберально-демократичної партії.

65-річний Абе в кінці серпня вирішив покинути пост глави кабінету міністрів. Своє рішення він пояснив проблемами зі здоров’ям. Абе очолював уряд Японії з 2012 року. Він вдруге за свою кар’єру оголосив про відхід у відставку через погіршення самопочуття. За даними NHK, ексглава уряду страждає хронічним захворюванням — виразковим колітом.