Разумков за проведення виборів на підконтрольних територіях Луганщини та Донеччини

14

Разумков за проведення виборів на підконтрольних територіях Луганщини та Донеччини

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що він за проведення місцевих виборів на Луганщині та Донеччині там де територія контрольована, якщо це можливо. Про це він заявив в ефірі програми “Хард з Влащенко”, передає УНН.

“Ми оголосили вибори на всій території де можна їх провести, де була змога і те, що було обов’язком Верховної Ради не пізніше ніж як за 90 днів оголосити вибори в областях нашої держави. Якщо ми говоримо про ті території, які фактично визнані ЦВК разом з військовими цивільними адміністраціями такими, що там не можуть відбутися вибори, ну в мене тут сприйняття двояке. З одного боку це проблема, тому що потрібно проводити вибори там де це можливо. Якщо є хоч найменша можливість провести вибори їх треба проводити”, — розповів Разумков.

На запитання чи він за те, щоб на Луганщині та Донеччині там де українська територія проводилися вибори, Разумков відповів: “Якщо це можливо — так. Якщо неможливо то потрібно виходити й більш зрозуміло пояснювати чому це сьогодні неможливо”.

Нагадаємо, за добу зафіксовано понад 200 заяв щодо порушення виборчого законодавства.