104-річна професорка Гарварда розкрила секрет довголіття — її поради підійдуть кожному

8

104-річна професорка Гарварда розкрила секрет довголіття - її поради підійдуть кожному Фото з відкритих джерел

Багато людей дуже часто задаються питанням, що потрібно робити, щоб прожити довге життя як мінімум до 100 років. Відповідь на нього шукають тисячі вчених з різних куточків планети, у яких є безліч теорій і гіпотез на цей рахунок. Але, виявляється, розгадка секрету довголіття відома всім і це неодноразово підтверджували приголомшливі історії з життя найстаріших людей планети, які прожили довге життя завдяки спорту. І це в черговий раз довела 104-річна професорка Гарварда Рут Кундсін, яка не тільки стала однією з перших жінок-професорок в Гарварді і була практикуючим лікарем-епідеміологом, з посади якого пішла на пенсію тільки в віці 81 року, а й стала чемпіонкою американських змагань з плавання серед літніх людей — і цього успіху "гаряча бабуся" досягла вже після 90 років. Кілька днів тому Рут відзначила свій 104 день народження і поділилася своїм секретом довголіття, передає ONLINE.UA з посиланням на Metro.

Рут Кундсін (фото — скріншот відео)

Як відомо, Рут Кундсін народилася в Нью-Йорку в 1916 році, її батьки були вихідцями з Латвії. Вона не типова пенсіонерка, і не тільки тому, що стала однією з перших жінок-професорок медицини в Гарвардському університеті. Справа в тому, що по її зовнішності практично неможливо визначити вік. І це завдяки її способу життя. Жінка уважно стежить за своїм здоров’ям, дотримується низькоуглеводної дієти, ходить в спортзал, де тренує ноги, прес, стегна та інші частини тіла — вона береться за серйозне навантаження, які під силу не кожній молодій дівчині.

Важливо відзначити, що свої заняття з тренером Рут почала в 93 роки — вона справно відвідувала тренування в спортзалі. І навіть коронавірус не завадив її заняттям. Для того, щоб бути у формі, пенсіонерка купила гантелі та спортивні гумки, а тренер погодився допомагати професорці з тренуваннями на дому.

"Я рада, що свого часу пішла в спортзал. Якби не тренажери, я б не виглядала так, як виглядаю, і не була б настільки здоровою", — розкрила секрет свого довголіття Рут.

28 липня Рут Кундсін виповнилося 104 роки і вона всерйоз задумалася про припинення тренувань, так як вважає себе вже занадто слабкою для таких фізичних навантажень. Тренер сподівається, що вона все ж не кине заняття фізкультурою, так як вони допомагають їй залишатися у формі. Незважаючи на відмову від тренувань, Кундсін задоволена своїм життям. Вона щаслива від того, що має можливість проводити старість у себе вдома.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що вчені дали універсальні поради, як дожити до 100 років.