Окупанти в Криму б’ють на сполох через серйозну проблему — перші подробиці

18

Окупанти в Криму б'ють на сполох через серйозну проблему - перші подробиці Сергій Аксьонов (фото — facebook. com)

Так званий "очільник Криму" Сергій Аксьонов виступив з новою шокуючою заявою — він наголосив, що кількість виявлених за добу випадків зараження коронавірусом у Криму вперше перевищила 40. За словами проросійського політика, протягом неділі, 9 серпня, на окупованому півострові виявили 48 випадків COVID-19. Згідно з останніми даними, "17 з них виявлено при зверненні по медичну допомогу, 28 – серед контактних по раніше зареєстрованих випадках, три – при скринінгу здорових осіб". Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на заяву Аксьонова в соціальних мережах.

Варто звернути увагу на те, що раніше максимальний для Криму показник добового приросту було зареєстровано 5 серпня – 39 інфікованих. Окупаційна влада Криму стверджує, що всього з початку року у Криму виявлено 1 517 COVID-позитивних: 17 пацієнтів померли, 1 054 одужали. Т.зв. "МОЗ Криму" оголосив терміновий набір лікарів і медсестер для роботи із зараженими коронавірусом у Сімферополі. Як повідомляється на його сайті, потрібні медики "будь-якого фаху".

Як відомо, 8 серпня український уряд вирішив з 9 до 30 серпня припинити роботу КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом – нібито для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19.

"Лише в окремих випадках громадянам дозволено перетинати адмінмежу: подача документів для вступу до вишів; возз’єднання сім’ї; тяжка хвороба, необхідності поповнення запасів ліків чи отримання медичної допомоги; смерть або важка хвороба близьких родичів; в інших екстрених випадках, як то політичне переслідування кримчан", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що зранку 9 серпня на контрольному пункті в’їзду/виїзду Армянськ – Каланчак зі сторони окупованого Криму утворилася черга на виїзд із півострова.

Раніше ONLINE.UА повідомляв, що кількість хворих на коронавірус в Україні зростає стрімкими темпами — в понеділок, 10 серпня, зафіксували 1008 нових випадків зараження. Загальна кількість хворих COVID-19 налічує вже 81 957 осіб.