У районі Під Голоско збудують комунальну школу і дитсадок

У районі Під Голоско у Львові збудують нову школу і дитячий садок. Обидва навчальні заклади будуть комунальними. Відповідне рішення 26 січня прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Містобудівні умови та обмеження на будівництво загальноосвітньої школи та дитсадка отримало ЛКП «Рембуд». Нові навчальні заклади, які будуть комунальними, зведуть на земельній ділянці площею майже 2,2 га.

Йдеться про територію поруч із Українською академією друкарства та новозбудованими житловими кварталами.

Зауважимо, що район Під Голоско, який роками активно забудовують, потребує розбудови й соціальної інфраструктури. Так, наприклад, місцева школа №23 на вул. Варшавській тривалий час є переповненою, тому для учнів молодших класів благодійники зведуть окреме навчальне приміщення.

Тепер у мерії взялись за будівництво у мікрорайоні школи й дитсадка. Кращий проєкт обирали на Всеукраїнському архітектурному конкурсі, переможцем стала команда львівських архітекторів Guess Line Architects.

Як кажуть у міському управлінні архітектури й урбаністики, майбутня школа розрахована на 18 класів (450 учнів), а садок – на 70 місць. На території освітнього комплексу облаштують спортивну зону з різними майданчиками, басейн та громадський простір із відпочинковими зонами.

Також тут передбачене укриття, воно буде відокремлене від решти підземних приміщень, матиме опалення, санвузли, рукомийниками і щонайменше два виходи.

«Будівля дошкільного закладу умовно поділена на два блоки: для перебування дітей та адміністративний. Для малечі на території комплексу спроєктоване справжнє дитяче містечко з дивацькими спорудами, перешкодами, місточками та іншими атракціями. Крізь яр, що проходить вздовж ділянки, тече невеликий потічок, що розділяє містечко на різні острівці, оточені зеленою зоною. А простора рекреаційна площа перед школою стане комфортним громадським простором», – додають у мерії.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Візуалізація: Guess Line Architects

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *