Вигулюють іграшкових собак і курей: іспанці знаходять смішні приводи вийти на вулицю під час карантину

738

Вигулюють іграшкових собак і курей: іспанці знаходять смішні приводи вийти на вулицю під час карантину Іспанці вигулюють риб в акваріумі (фото з соцмереж)

В Іспанії введений жорсткий карантин через стрімке поширення коронавіруса. Але іспанцям складно сидіти вдома і найкмітливіші з них знаходять самі несподівані приводи, щоб вийти на вулицю. Одні з них вигулюють іграшкових собак, інші — курей, а треті і зовсім риб в акваріумі. ONLINE.UA публікує смішні фото і відео з порушуючими карантин іспанцями, які стали хітами мережі.

Тенденція знаходити несподівані приводи для виходу на вулицю в Іспанії пішла від одного спритного місцевого жителя міста Мурсія, який одягнув костюм динозавра і пішов гуляти по закритому на карантин місту. Поліція припинила його переміщення. Правоохоронці зазначили, що хоч під час карантину і можна вигулювати тварин, але до динозаврів це не відноситься.

En estado de alarma se permite el paseo de mascotas acompañadas de una persona, siempre con paseos cortos para hacer sus necesidades.
El que tengas complejo de Tyrannosaurus rex no está contemplado.#quédateencasa pic.twitter.com/C8dWkrvAdm

— Policía Local Murcia (@MurciaPolicia) March 16, 2020

Ще один іспанець зробив спробу прогулятися під виглядом вигулу іграшкової собаки. За порушення карантину його оштрафувала поліція.

Раз не можна гуляти з іграшковими тваринами іспанці вирішили виходити на вулицю з справжніми. Наприклад, цей іспанець вийшов на вулицю для вигулу кози. Після цього випадку правоохоронці уточнили в мережі умови карантину, в якому наголосили, що "ні канарки, ні в’єтнамські свині, ні коза не є приводами для того, щоб вийти на вулицю".

Вигулюють іграшкових собак і курей: іспанці знаходять смішні приводи вийти на вулицю під час карантину (1)

Втім, коза — це не остання тварина, яку намагалися вигуляти в Іспанії під приводом виходу з дому. У Більбао і Бетісі знайшлися більш спритні люди — вони пішли гуляти з крабом і рибою в акваріумі.

Вигулюють іграшкових собак і курей: іспанці знаходять смішні приводи вийти на вулицю під час карантину (2)

Вигулюють іграшкових собак і курей: іспанці знаходять смішні приводи вийти на вулицю під час карантину (3)

Нагадаємо, Іспанія знаходиться на другому місці по захворюваності Covid-19 в світі. На сьогоднішній день кількість хворих в цій країні досягає майже 200 тисяч осіб, в зв’язку з чим влада країни ввела жорсткий карантин і серйозні штрафи за його порушення.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що британець замаскувався під кущ, щоб вийти в карантин непоміченим. Відео з людиною-кущем стало хітом мережі.