На Львівщині у закинутій будівлі знайшли зниклу 9-річну дівчинку

На Львівщині у закинутій будівлі знайшли зниклу 9-річну дівчинку

У Дрогобицькому районі Львівщини поліцейські розшукали дев'ятирічну дівчинку, яка зникла ввечері 11 серпня.

Близько опівночі до поліції звернулися рідні, тому що дитина не повернулася додому. Про це 12 серпня повідомили у поліції Львівщини.

За даними правоохоронців, 11 серпня, близько 23:15, до поліції надійшло повідомлення, що дев'ятирічна дівчинка, яка весь день гралася з іншими дітьми, ввечері не повернулася додому.

«До розшуку зниклої були залучені слідчо-оперативна група та інспектори відділу реагування патрульної поліції Дрогобицького районного відділу поліції, кінологи поліції Львівщини та ювенальні поліцейські», — йдеться у повідомленні.

Поліцейські менше, ніж через годину — розшукали дівчинку. Її знайшли у закинутій господарській будівлі. Дитина не знала, як повернутися додому. Правоохоронці забрали дитину і передали її родичам. Як повідомили у поліції, життю та здоров'ю дівчинки нічого не загрожує.

Читайте також: У Львові розпочали відновлювати озеро на Панча