У Львові завершено слідство у справі про вбивство 78‑річної жінки, скоєне в січні 2025 року.
17‑річного студента одного з місцевих вишів обвинувачують у жорстокому умисному вбивстві, йому загрожує довічне позбавлення волі, повідомили у поліції Львівської області.
13 січня близько 21:30 у квартиру пенсіонерки на вулиці Тершаківців увірвався обвинувачений і наніс їй численні удари по голові стільцем та кухонним молотком. Від отриманих травм жінка померла на місці.
Тіло господині виявили сусіди та одразу зателефонували на спецлінію. На місце прибули слідчо-оперативна група, оперативники, криміналісти, кримінальний аналітик поліції Львівщини і патрульні.
"Правоохоронці оперативно встановили особу та місцезнаходження обвинуваченого. Студента затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України на вулиці Левицького у Львові", — йдеться в повідомленні.
Справу розслідували за статтею 115, частиною 2, пунктом 4 — умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Слідство завершене, обвинувальний акт скеровано до суду.
Максимальне покарання, яке передбачено законом — довічне позбавлення волі.
Правоохоронці продовжують встановлювати обставини трагедії й очікують вироку найближчим часом.
Читайте також: Львівщина в розпалі жнив: зібрано третину зернових і понад 50% ріпаку