5.7 C
Lviv
Понеділок, 13 Жовтня, 2025

На Львівщині ветеран створив картину колесами крісла колісного – ФОТО

Эксклюзив

На Львівщині ветеран створив картину колесами крісла колісного – ФОТО

Автор планує виставити картину на аукціон, щоб зібрати кошти на реабілітацію військових та підтримку ЗСУ.

У Львові ветеран Збройних сил України Валентин Олексієнко встановив рекорд України, створивши картину за допомогою коліс свого крісла колісного. Про це повідомили у Львівській ОВА, пише ПІК.

Після тяжкої травми Валентин втратив чутливість тіла нижче грудей. Попри це, він не лише відновив активність, а й відкрив новий спосіб самовираження.

Спостерігаючи за іншими митцями, він жартома сказав: «Руками малювати не можу, тож буду малювати кріслом».

«Чесно, я не знав, якою буде картина до кінця. Ми лише обговорили, як я рухатимуся по полотну, а далі все відбулося спонтанно. Це був перформанс – наполовину імпровізація, наполовину інтуїція. Я задоволений результатом, усе вийшло навіть краще, ніж очікував. Першу картину ми передамо Центру UNBROKEN, решту хочемо виставити на аукціон, щоб зібрати кошти на реабілітацію військових та допомогу ЗСУ. Я не зупиняюся – попереду ще одна завершальна робота з цієї серії», – розповів ветеран.

Картина, що увійшла до рекорду, стала третьою у серії полотен, які Валентин створює в жовто-чорній гамі.

За його словами, ці кольори символізують боротьбу світла й темряви та нагадують, що навіть після найтемніших часів настає світла смуга.

Читайте також: На Львівщині помер житель Лапаївки, який отримав травми внаслідок обстрілу села 5 жовтня

Останні новини