![]()
Колишнього голову Державної прикордонної служби України Сергія Дейнека звільнили з військової служби.
Про це в коментарі «Бабелю» повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.
За його словами, відповідний наказ підписали 2 лютого. Причину звільнення офіційно не називають, однак Демченко зазначив, що Дейнеко під час служби отримав кілька поранень, зокрема тяжке мінно-вибухове.
«За час військової служби під час захисту країни Сергій Дейнеко мав поранення, зокрема тяжке мінно-вибухове. Наслідки поранень вимагали неодноразових операційних втручань і залишили віддалені ускладнення», — заявив речник.
Він додав, що порядок звільнення з військової служби визначається законом «Про військовий обов’язок і військову службу» та рішеннями військово-лікарської комісії. Стан здоров’я є однією з підстав для звільнення, однак розголошення медичних даних заборонене законодавством.
Після появи інформації про звільнення в окремих телеграм-каналах поширилися чутки, що Дейнеко нібито виїхав за кордон. У ДПСУ цю інформацію заперечили, заявивши, що він перебуває в Україні.
Запис Ексголову ДПСУ Сергія Дейнека звільнили з військової служби спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.