У Львові суд виніс вирок 21-річній жінці, яку визнали винною у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму немовляті.
За даними слідства, інцидент стався у лікарні. Під час перебування з дитиною жінка завдала хлопчику травм. Правоохоронці затримали її того ж дня, а немовля залишили під наглядом медиків. Про це повідомили у Галицькій окружній прокуратурі міста Львова.
Згодом дитину перевели до обласного Центру здоров’я та реабілітації дітей. Попри надану допомогу, у вересні минулого року хлопчик помер, не доживши кілька днів до одного року.
«Суд призначив матері покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Під час ухвалення вироку було враховано визнання вини, каяття, молодий вік засудженої та складні життєві обставини», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: З сім’ї на Львівщині вилучили 7 дітей через неналежний догляд — двоє з них у лікарні
Джерело: 032.ua