8.1 C
Lviv
Неділя, 12 Квітня, 2026

росіяни вихваляються безпілотною версією північнокорейської РСЗВ Type-75 на роботизованому шасі

Эксклюзив

У мережі з’явилися перші кадри північнокорейської реактивної системи залпового вогню Type-75, яку російські військові встановили на безпілотні наземні платформи, зокрема НРК "Кур'єр" та "Імпульс". Про це повідомляє Defense Express, пише УНН.

Деталі

Пускову установку модифікували: кількість направляючих зменшили з 12 до 8, а для наведення встановили електроприводи, що дозволяє дистанційне керування. Водночас нове шасі погіршило стабільність під час стрільби – після кожного пуску установка значно розгойдується, через що стріляти доводиться одиночними ракетами.

Головним недоліком Type-75 залишається невелика дальність – близько 8,5 км. Однак безпілотне шасі дозволяє системі швидко висуватися в "сіру зону", здійснювати залп і відходити без ризику для екіпажу.

Попри зниження точності, установка залишається небезпечною завдяки використанню уламково-фугасних та касетних ракет. Експерти вважають, що таке рішення підвищує загрозу на передовій, особливо в районах активного застосування дронів.

Останні новини