10.7 C
Lviv
П’ятниця, 24 Жовтня, 2025

У понеділок Львів попрощається із захисником Святославом Кравцем

Эксклюзив

У понеділок Львів попрощається із захисником Святославом Кравцем

У понеділок, 30 грудня, львів’ян і гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання з військовослужбовцем Святославом Кравцем, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів.

Як повідомляє Львівська міськрада, зранку о 09:00 відбудеться молитва і прощання з воїном у храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ у м. Дубляни (вул. Зелена, 7).

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Святослав Кравець (21.09.1977-24.12.2024)

Львів’янин. Навчався у Дублянському опорному ліцеї імені Героя України Анатолія Жаловаги Львівської міської ради. Здобув вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету природокористування. Проходив військову службу на території Автономної Республіки Крим.

У понеділок Львів попрощається із захисником Святославом Кравцем, фото-1

Повернувшись, працював у колишньому українському банку «Надра Банк».

Учасник подій під час Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Протягом 2014-2017 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі полку патрульної поліції «Миротворець».

Впродовж останнього періоду працював начальником відділу господарської частини у львівській філії «Ощадбанку». Також займався приватним підприємництвом у ресторанній сфері. За словами рідних, Святослав Кравець був «дуже різносторонньою та ерудованою людиною», вивчав історію українського козацтва, займався стрільбою. У вільний час захоплювався гірським туризмом і обожнював відпочинок на природі.

Після початку повномасштабного вторгнення став на захист держави до складу 107-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил Територіальної оборони Збройних Сил України.

У Святослава Кравця залишилися донька, син, їхня мама та мати загиблого.

Читайте також: Муніципальний хор «Гомін» виконав скорботні колядки на Полях почесних поховань у Львові, – ВІДЕО

Останні новини