У Львові відновили ще один будинок, який постраждав від російської ракети восени

0
4

У Львові відновили ще один будинок, який постраждав від російської ракети восени

Будинок на вул. Братів Міхновських, 14, у Львові, який постраждав торік у вересні від російського обстрілу, відремонтували за підтримки Асоціації західноукраїнських забудовників. За інформацією Залізничної районної адміністрації, вже відновили дах, вибудували зруйновану стіну, замінили пошкоджені вибухом вікна і двері, оновили фасад.

Як нагадали у ЛМР, вранці 4 вересня 2024 р ворог здійснив комбіновану атаку по Львову ракетами та шахедами. Внаслідок атаки загинуло 8 людей, з них 1 дитина. Ще 71 людина потребувала медичної допомоги, з них 10 дітей. Руйнувань зазнали 189 будівель.

У будинку на вул. Братів Міхновських, 14 було повністю зруйновано дах, обвалилася бокова стіна, були вибиті вікна і пошкоджені двері. Зараз у ньому проведено комплексне оновлення будівлі. Зокрема відмуровано зруйновану бокову стіну, відновлено дах, замінено вікна та двері у місцях загального користування. Також, Асоціація забудовників оновила фасад будинку – відновила утеплення і пофарбувала фасад. Колір фасаду погоджували з управлінням охорони історичного середовища ЛМР.

Всі роботи виконані відповідно до сучасних будівельних стандартів, що сприятиме підвищенню енергоефективності та покращенню комфорту мешканців.

Читайте також: На Львівщині готують матеріали для наступного етапу рекультивації полігону у Грибовичах