На Львівщині розшукують 15-річну дівчину, яка зникла після виходу з дому

На Львівщині розшукують 15-річну дівчину, яка зникла після виходу з дому

Поліцейські Львівщини оголосили в розшук 15-річну Софію Ляхович, мешканку села Потелич Львівського району.

Дівчина зникла 15 квітня — близько 19:00 вона вийшла з дому та не повернулася. Про зникнення повідомила її мати того ж вечора, близько 23:30, повідомляє поліція Львівщини.

Мобільний телефон Софія залишила вдома. Наразі її місцеперебування невідоме, тож правоохоронці звертаються до всіх, хто може володіти інформацією, з проханням допомогти.

На Львівщині розшукують 15-річну дівчину, яка зникла після виходу з дому, фото-1

Прикмети дівчини: на вигляд — 16 років, зріст — 155 см, середньої статури, довге світло-русяве волосся, сіро-блакитні очі. Була одягнена у світло-сірі джинси, сіру куртку та фіолетові гумові капці. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце перебування Софії, телефонуйте за номером: +380983910011 або 102.

Читайте також: Зниклу 16-річну одеситку знайшли мертвою на Львівщині