російська авіабомба поцілила у сільськогосподарське підприємство Ізюмського району Харківщини увечері 26 червня.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у Telegram.
«Внаслідок вибуху двоє людей зазнали поранень, загинули корови та зайнялася пожежа на площі 700 м²», — повідомили рятувальники.
За даними начальника Борівської СВА Олександра Тертишного, удар прийшовся по селу Підлиман — за 16 км від лінії бойового зіткнення, повідомляє «Суспільне».
«Була атака КАБами, а потім ще й РСЗВ. Комбінований був удар. По селу Підлиман, і поруч із селом ферма. По фермі було влучання КАБа, просто в приміщення з тваринами. Один працівник отримав легке поранення руки. Десятки тварин загинули. Керівник ферми сказав, що голів 60. Але точно ще не рахували. Це корови, які доїлися роботами, на комп'ютерах. Передові технології були. Просто жах. Ще половина корів поранені. Приміщення розбиті», — розповів він.
Тертишний уточнив, що працівнику ферми надали необхідну допомогу.