13.4 C
Lviv
Четвер, 23 Жовтня, 2025

На Львівщині у селі Давидів розпочали будівництво нової побутової каналізації

Эксклюзив

На Львівщині у селі Давидів розпочали будівництво нової побутової каналізації

У селі Давидів Львівського району розпочали будівництво нової побутової каналізації на вул. Данила Галицького та вул. Степана Бандери. Підготовчі роботи та купівля матеріалів – уже позаду.

До кінця року планують прокласти 602 метри каналізаційних мереж та забезпечити централізованим водовідведенням 40 об’єктів. Будівництво каналізації також вирішить проблему потрапляння неочищених стоків у водойми, повідомляє пресслужба ЛОДА.

Вартість робіт майже 4 млн гривень. Обласний фонд охорони навколишнього природного середовища профінансує 1,5 млн грн, решта виділять із місцевого бюджету.

«Будівництво побутової каналізації в Давидові – важливий крок до екологічно безпечного водовідведення. Реалізація таких проєктів дозволяє усунути стихійні скиди побутових стоків, покращити якість водних ресурсів і створити безпечніші умови проживання для жителів громади», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Володимир Корда.

Читайте також: Єдине в Україні підприємство з будівництва шахт: на Львівщині фонд держмайна продає «Укрзахідвуглебуд» за понад 57 мільйонів

Останні новини