0.4 C
Lviv
Неділя, 22 Лютого, 2026

У Львові внаслідок теракту в центрі міста загинула жінка: 15 постраждалих

Эксклюзив

У Львові внаслідок вибухів вночі 22 лютого загинула жінка-поліцейська.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«За попередньою інформацією, у Львові внаслідок теракту загинула жінка-поліцейська», – написав Садовий.

Також мер розповів про 15 постраждалих внаслідок вибухів.

«Однозначно це є терористичний акт. Маємо 15 людей, яким зараз надається медична допомога. З них частина у дуже важкому стані. Одна дівчина-поліцейська загинула. Співчуття рідним та близьким. Працюють правоохоронці та всі відповідні служби. По пошкодженням – дуже багато повелітало вікон. Зараз слідчі дії, коли все закінчиться звичайно приберемо. Людям допоможемо. Дуже важка ніч», – повідомив Садовий.

За оперативною інформацією, сьогодні о 00:30 на номер «102» надійшло повідомлення про проникнення до магазину на вул. Данилишина, 20 у Львові.
Після прибуття на місце події екіпажу патрульної поліції пролунав вибух. По прибуттю другого екіпажу стався ще один вибух, повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Попередньо встановлено, що загинула 23-річна поліцейська. Пошкоджено патрульний автомобіль, а також цивільний транспортний засіб. Кількість потерпілих встановлюється.
На місце події скеровано карети швидкої медичної допомоги, працює слідчо-оперативна група. Прокурори на місці фіксують докази кримінального правопорушення.
До ЄРДР внесено відомості за ч. 2 ст. 258 КК України – терористичний акт, що заподіяв тяжкі наслідки. Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура. Обставини події встановлюються.

Читайте також: У центрі Львова пролунали потужні вибухи: що відомо, – ВІДЕО, ФОТО

Джерело: 032.ua

Останні новини