У середу, 11 червня піротехніки ДСНС Львівщини знищили два небезпечні вибухонебезпечні предмети, виявлені на території області. Обидва боєприпаси — часів Другої світової війни.
Зокрема, о 17:00 у селі Шегині Яворівського району під час земляних робіт на території місцевої школи виявили 50-мм мінометну міну. Фахівці оперативно вилучили її та знешкодили у встановленому порядку, повідомляє ГУ ДСНС України у Львівській області.
Того ж дня, о 20:30, у селі Либохора Стрийського району під час копання криниці в приватному господарстві виявили ручну гранату Ф-1. Її також було безпечно знищено піротехніками.
ДСНС Львівщини вкотре нагадує: навіть застарілі боєприпаси залишаються вкрай небезпечними. У разі виявлення підозрілих предметів категорично заборонено їх чіпати, пересувати або намагатися знешкодити самотужки. Про знахідку потрібно негайно повідомити за номером 101 або 102.
Читайте також: Вибухова спадщина війни: на Львівщині знайшли міну та артснаряд