У п’ятницю, 12 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Сергієм Мацюком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Чин похорону воїна розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Опісля, близько 14:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Сергія Мацюка на полі Почесних поховань новітніх Героїв на Личаківському кладовищі, повідомляє пресслужба ЛМР.
Біографічна довідка захисника
Сергій Мацюк (26.12.1988 – 08.08.2025). Львів’янин.
Навчався у Ліцеї № 17 Львівської міської ради (колишня середня загальноосвітня школа № 17 м. Львова). Працював на приватних підприємствах, займався заміною автомобільного скла та ремонтом. Зі слів рідних, Сергій був цілеспрямованим і вольовим, самостійним і турботливим. Захоплювався фотографією та ремонтом комп’ютерної техніки.
У 2025 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Північно-Слобожанському напрямку у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У воїна залишилися дружина, син, брат, тітки та дядьки.
Читайте також: Двох захисників з Львівщини нагородили високими державними нагородами