Росія розширює військові бази біля кордону з НАТО.
Про це пише WSJ.
Росія активно розширює військову інфраструктуру поблизу кордону з Фінляндією, у російському місті Петрозаводськ: там будують новий штаб армії, модернізують казарми, арсенали та залізничні лінії.
За планом Кремля в найближчі роки там значно збільшать кількість військових — з бригад по кілька тисяч до дивізій по 10 тисяч солдатів, зміцнюючи присутність уздовж кордонів із Фінляндією, Естонією та Латвією.
Також росіяни будують нові залізничні шляхи уздовж кордонів із Фінляндією та Норвегією, а також у напрямку від Санкт-Петербурга до кордону з Естонією. Окрім того, розширюють існуючі залізничні лінії в регіоні.
На першому фото — нове житло для військових. Це супутниковий знімок російської військової бази Кам’янка біля кордону з Фінляндією.
На другому — російська військова база «Супутник» біля кордону з Норвегією. На знімку видно розширені складські приміщення для військової техніки.
Запис Росія розширює військові бази біля кордону з НАТО спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.