0.1 C
Lviv
Четвер, 5 Лютого, 2026

Семеро поранених та серйозні руйнування — Росія вдарила по Сумщині

Эксклюзив

Сумська область знову зазнала потужних ворожих ударів: унаслідок нової атаки російських військ постраждали мирні мешканці та було серйозно пошкоджено об'єкти соціальної, енергетичної та транспортної інфраструктури.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції України.

Реклама Читайте також:

Наслідки російських атак по Сумщині

Сили армії РФ відкривали вогонь по населених пунктах одразу кількох районів. Найбільше постраждала Шосткинщина: тут поранення отримали шестеро осіб, серед них жінки віком 31, 41 і 55 років, а також троє чоловіків 45, 60 і 69 років. Ще один постраждалий 59-річний чоловік отримав травми у Сумах.

Знищені цивільні авто. Фото: Нацполіція України
Пошкодження житлового будинку. Фото: Національна поліція України

У Конотопі після ворожої атаки зафіксовано значні руйнування. Там вибухами пошкоджено не лише житлові будинки, а й культові споруди, навчальний заклад, складські приміщення, комерційні об'єкти. Також в місті виведено з ладу частину адміністративної інфраструктури.

Пожежа на залізниці. Фото: Нацполіція України

Також російські війська вдарили по залізничним коліям та об'єктах енергозабезпечення. У Конотопському районі ворог знищив лінії електропередач. У Сумах було пошкоджено одну з адмінбудівель і мережу живлення. У місті Шостка зафіксовано обстріли, внаслідок яких постраждали цивільний автомобіль і гаражне приміщення.

На місцях атак оперативно працювали слідчо-оперативні групи та фахівці-вибухотехніки, які задокументували чергові свідчення воєнних злочинів Російської Федерації. Всі зібрані матеріали стали підставою для відкриття кримінальних проваджень за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів та звичаїв війни.

Нагадаємо, на Сумщині лунали гучні вибухи в ніч проти 5 лютого. Згодом стало відомо, що один із російських дронів влетів у багатоповерхівку.

Також цієї ночі Київ опинився під ударом дронів. Відомі наслідки російських атак по столиці.

Останні новини