3.6 C
Lviv
П’ятниця, 13 Лютого, 2026

У Німеччині зареєстрували понад мільйон українців із тимчасовим захистом

Эксклюзив

Станом на 7 лютого в Центральному реєстрі іноземців (AZR) Німеччини зареєстровано 1 157 515 осіб, які прибули до Німеччини з України у зв’язку з війною та яким надано посвідку на проживання для тимчасового захисту.

Про це в четвер, 12 лютого, повідомили DW у МВС Німеччини.

Серед них – близько 484 000 чоловіків (85 266 – віком від 18 до 26 років) та приблизно 672 000 жінок. Близько 305 400 від загальної кількості – неповнолітні.

Громадяни України можуть в’їжджати до Німеччини без візи та перебувати без неї на території ФРН до 90 днів. «З огляду на триваючі бойові дії та подальші російські атаки, у короткостроковій перспективі не слід очікувати значного скорочення потоку біженців до ЄС і Німеччини», – наголосили в МВС.

З 2022 року по 31 січня 2026 року 471 439 осіб з України залишили ФРН і більше не були зареєстровані в AZR.

Запис У Німеччині зареєстрували понад мільйон українців із тимчасовим захистом спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.

Останні новини