«Гітлер також їздив». Верещук відреагувала на візит Путіна до Маріуполя

Візит російського диктатора Володимира Путіна до окупованого Маріуполя свідчить лише про його слабкість.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук в інтерв'ю Corriere della Sera.

"Навіть Гітлер побував у Маріуполі, тимчасово окупованому його солдатами у 1941 році, і добре згадати, що з ним сталося. Ці фотографії лише показують слабкість російського президента, він незабаром буде змушений піти у відставку", — сказала міністр.

Вона також наголосила, що російські окупанти продовжують масово порушувати Женевські конвенції на захоплених територіях України, знущаючись не лише з дорослих, але й з дітей.

"Чоловіків насильно призивають на військову службу, наказують змінити паспорти, знищують чи грабують приватну власність, нав'язують російські навчальні програми у школах. Однак я вважаю, що найсерйозніші несправедливості відбуваються стосовно цивільних в’язнів. За нашими списками, їх понад 3000", — заявила Верещук.

Нагадаємо, 19 березня російські пропагандисти повідомили, що диктатор Володимир Путін нібито приїхав до окупованого Маріуполя. При цьому візит відбувся вночі.

Проте військова розвідка Україна припускає, що у Маріуполі міг бути не Путін, оскільки доказів його візиту немає.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.