Росія атакувала Харків дронами: є влучання у будинки, почалася пожежа

В ніч проти 11 червня Росія масовано атакує Харків ударними безпілотниками. В місті фіксуються удари, почалася пожежа.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram мера Харкова Ігоря Терехова.

"Зафіксовано удари, попередньо, по Основʼянському району. На місці одного з ударів пожежа", — йдеться у повідомленні о 00:33.

Через кілька хвилин Терехов уточнив, що попередньо, зафіксовано удари,по Основʼянському району. На місці одного з ударів пожежа.

Оновлено о 00:42

"В одному з районів Харкова зафіксовано удари по багатоквартирним та приватним будинкам. Інформація уточнюється", — поінформував очільник міста.

Оновлено о 00:55

Мер повідомив, що у Слобідському районі Харкова, за попередніми даними, сталося влучання у п'ятиповерхівку. Наразі з 3-го до останнього поверху пожежа. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

"В Основʼянському районі Харкова удар по кількох приватних будинках, на місці влучань пожежа. Інформація щодо постраждалих уточнюється", — додав Терехов.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.