Світ не до кінця зрозумів. Війна йде не за території, а проти всього, що символізує «русский мир», — ОП

42

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, світ не до кінця зрозумів, що війна в Україні точиться не за території, торгівлю чи нафтове ембарго. Країна бореться проти варварства, масових убивств та нелюдяності — всього того, що символізує "русский мир".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Подоляка під час відеозвернення.

"На жаль, світ не до кінця зрозумів, що війна точиться не за території, торгівлю чи нафтове ембарго. Україна воює 27-й день за свою свободу та проти масштабного вторгнення варварства, жорстокості та масових убивств мирних громадян. Проти всього, що, як виявилося, символізує "русский мир". Стійкості нашим героям і містам!" — наголосив він.

Подоляк також закликав пам'ятати героїв, які сидять в тимчасово окупованих містах та не здаються ворогові.

"І ще одне. Хочу, щоб ми завжди пам'ятали про наших героїв, які сидять сьогодні в оточених містах і не віддають ці міста ворогові. Чернігів — понад 3 тижні над людьми просто знущаються. Їх просто хочуть стерти з лиця землі. Але ми будемо Чернігів пам'ятати", — додав Подоляк.

Нагадаємо, РФ повномасштабно вторглася в Україну 24 лютого. Війна триває вже 27-й день. Про те, що відбувається прямо зараз, читайте в текстовому онлайні РБК-Україна.

Термінові і важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.