-6.5 C
Lviv
Понеділок, 12 Січня, 2026

Зеленський про звільнення мера Мелітополя: ми українці завжди захищаємо своїх

Эксклюзив

Президент України Володимир Зеленський відреагував на звільнення з полону мера Мелітополя Івана Федорова. Глава держави зазначив, що міський голова відмовився співпрацювати з російськими окупантами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення Зеленського.

"Нарешті вдалося звільнити з полону мер Мелітополя, нашого українського Мелітополя, який не підкорився і підкориться окупантам. Іван Федоров – на волі", – сказав Зеленський.

Глава держави додав, що сьогодні говорив з Федоровим. Мер повідомив, що російські військові викрали його ще 11 березня і хотіли схилити до співпраці.

"Але наш хлопець, тому наш, він витримав, не здався, як витримуємо ми всі. Ми українці і завжди захищаємо своїх і своє", – підкреслив Зеленський.

Нагадавши, мера Мелітополя обміняли 16 березня на дев'ять російських "солдатів-строковиків".

Війна Росії проти України триває 22-й день. Що відбувається на фронтах і ситуація в містах – у текстовому онлайні РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Перемога буде за нами! Слава Україні!

Останні новини