5.8 C
Lviv
Вівторок, 14 Жовтня, 2025

Від "кохаю" до "одружуюся" – кілька кліків: понад 17 тисяч пар одружилися за рік роботи сервісу Шлюб онлайн

Эксклюзив

За рік роботи сервісу Шлюб онлайн в Україні побралися понад 17 тисяч пар. За цей час майже 3 млн освідчень зафіксовано через застосунок, 44 322 пари подали заяви про шлюб, з них 17 291 вже уклала шлюб по відеозв’язку.

За рік роботи сервісу Шлюб онлайн в Україні побралися понад 17 тисяч пар. Про це повідомляється на сайті застосунку Дія, інформує УНН.

Деталі

Зазначається, що за цей час було зафіксовано:

  • майже 3 млн освідчень через застосунок;
  • 44 322 пари подали заяви про шлюб;
  • 17 291 з них вже уклала шлюб по відеозв’язку;
  • 1 522 пари уклали шлюб із пріоритетом для військових.

Щодня 200 пар одружуються через цифрові офіси ДРАЦС у Києві та Львові. Завдяки цифровим послугам закохані можуть побратися в Дії з будь-якого куточка країни чи навіть з-за кордону. Незабаром кількість пар, які зможуть одружитися в Дії, зросте – відкриваємо ще один цифровий ДРАЦС

– йдеться у повідомленні.

Вказується, що для військовослужбовців у Шлюбі онлайн передбачений пріоритет у даті та часі.

Щоб обрати зручний день, заходьте в застосунок Армія+ з безшовним переходом у Дію та визначте потрібну дату. У день церемонії просто відкрийте посилання в Дії – працівник цифрового ДРАЦСу вже чекатиме на вас

– зазначається у повідомленні.

"Цифровізуємо сервіси, щоб ваше кохання не мало кордонів", – додали у Дії.

Нагадаємо

У 2026 році розірвати шлюбний зв’язок можна буде швидко і без зайвої бюрократії, використавши застосунок Дія.

Щонайменше 38 тисяч шлюбів розірвали українці у судах від початку року: де найбільше28.08.25, 09:48 • 5686 переглядiв

Останні новини