0.3 C
Lviv
Понеділок, 20 Жовтня, 2025

армія рф атакувала Ніжинський район: без світла понад дві тисячі людей

Эксклюзив

російські війська знову атакували енергетичну інфраструктуру Чернігівської області – цього разу у Ніжинському районі, що призвело до відключення електропостачання для 2700 абонентів. Енергетики посилено працюють над ліквідацією аварій, але пошкодження дуже масштабні.

російські війська атакували енергооб'єкт у Ніжинському районі. Внаслідок обстрілу 2700 абонентів залишилися без електропостачання. Про це інформує Чернігівобленерго, передає УНН.

Ворог не припиняє масштабної атаки на енергосистему нашої області. Маємо іще одне влучання в енергооб'єкт у Ніжинському районі і 2700 абонентів без електропостачання

– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що енергетики з вечора посилено працюють над ліквідацією аварій, однак пошкодження дуже масштабні.

"Робимо усе, щоб заживити своїх абонентів якнайшвидше, хоч це і не просто", – додали в Чернігівобленерго.

Нагадаємо

російські війська у неділю, 19 жовтня завдали ударів по енергетичному об'єкту на території Дніпропетровської та Чернігівської областей.

Як повідомили у Чернігівобленерго, у Чернігівській області через удар по об’єкту в Корюківському районі без електропостачання залишилися майже 55 тисяч абонентів.

Останні новини