Спецпрокуратура відсудила у Хирові приміщення Міністерства оборони України вартістю понад 20 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
Рішенням Старосамбірського районного суду задоволено позов Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та визнано недійсним договір купівлі-продажу нежитлового приміщення площею понад 1700 квадратних метрів на вул. Богдана Хмельницького у місті Хирів на Львівщині.
WordPress Slideshow
Прокурори встановили, що відчуження майна, вартістю більше 20 мільйонів гривень, відбулося без отримання відповідної згоди органу управління майном Міністерства оборони України та Фонду державного майна України. А відтак вказане майно вибуло із власності оборонного відомства незаконно.
Суд погодився із доводами прокурора та повністю задовільнив позовні вимоги.
Після набрання рішенням суду законної сили спірна нерухомість буде повернуто Міноборони, а відповідач – примусово виселений.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.