10.3 C
Lviv
Четвер, 2 Квітня, 2026

Партія Туска звинуватила Орбана у змові з путіним

Эксклюзив

Партія Туска звинуватила Орбана у змові з путіним Віктор Орбан Фото: з вільних джерел Орбан заявив, що виступає "за те, що найкраще для угорців".

Партія польського премʼєра Дональда Туска "Громадянська коаліція" опублікувала відео, у якому звинувачувала угорського лідера Віктора Орбана у "змові" з очільником кремля владіміром путіним. У відповідь Орбан заявив, що відео зробили "боси" Туска з Берліна.

"Орбан, у змові з путіним, давно відійшов від Європи. Ми не дозволимо політикам, одержимим Будапештом, викликати таку ж долю для Польщі!", — йдеться у повідомленні партії Туска.

Напередодні ЗМІ оприлюднили записи розмов міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто і глави МЗС рф Сєргєя Лаврова. На них угорський дипломат обіцяє пролобіювати російські інтереси в Європі. Відео партії Туска зʼявилось на тлі цієї публікації.

Водночас Орбан, реагуючи на відео, заявив, що виступає "за те, що найкраще для угорців".

"Шановний Дональде Туск. Мені цікаво, чи це відео було знято в Польщі, чи вашими босами в Берліні. Я виступаю за те, що найкраще для угорців. Був час, коли ви робили те саме для Польщі. Поляк, угорець, два брати!", — написав Орбан.

Останні новини