Студентам, що лишаються за кордоном можуть скасувати стипендії, – МОН

0
22

Стипендії для студентів, які навчаються за кордоном, будуть скасовані. Натомість для студентів, що навчаються в Україні стипендіальне забезпечення буде збільшено. Про це заявив заступник міністра освіти та науки України Михайло Винницький в етері телемарафону, пише Еспресо.

Він зазначив, що Президент України звернув увагу на те, скільки наразі є стипендіатів, які перебувають за кордоном. На його думку, стипендіальне забезпечення наразі є важливішим для студентів, які навчаються в Україні. Тому, імовірно, студентам, що лишаються за кордоном, стипендії будуть скасовані.

«Питання стипендіального забезпечення їм буде перекрите, і в цьому випадку це означатиме, що у нас буде економія коштів, яка дозволить нам збільшити стипендії для тих, які є в Україні. Ми маємо допомогти студентам, які навчаються в Україні, які будують нашу країну разом з нами, щоб вони дійсно мали можливості вчитися», – наголосив заступник міністра.

За словами Винницького, економічна стипендія призначена для того, аби «допомогти отримати ті знання, які будуть потрібні для перемоги та для відбудови України після перемоги».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook