35.1 C
Lviv
Неділя, 28 Червня, 2026

Чи втратила Ірландія союзника після відходу Кіра Стармера

Эксклюзив

Після відставки Кіра Стармера у Великій Британії з’явилися питання про те, як це вплине на відносини між Лондоном та Ірландією, які останніми роками вважалися стабільно партнерськими.

Експерти з міжнародних відносин зазначають, що за час перебування Стармера на посаді прем’єра відносини між двома країнами були відносно конструктивними, особливо у питаннях торгівлі, Північної Ірландії та співпраці після Brexit. Тепер аналітики обговорюють, чи збережеться цей рівень співпраці після його відходу, адже новий політичний курс у Лондоні може змінити підходи до ключових двосторонніх питань.

В Ірландії підкреслюють, що країна зацікавлена у стабільних і передбачуваних відносинах із Великою Британією незалежно від того, хто перебуває при владі. Дипломати обох країн очікують, що найближчі місяці покажуть, чи збережеться нинішня динаміка партнерства.

Аріна Щукіна, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченко.

Запис Чи втратила Ірландія союзника після відходу Кіра Стармера спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.

Останні новини