Фото: DW У КВІР кажуть про "нищівну відповідь", якщо удари продовжаться. Корпус вартових ісламської революції Ірану заявив, що атакував безпілотниками й ракетами військові об’єкти США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на нещодавні американські атаки. Про це повідомляє Anadolu Ajansı та Центральне командування США. У КВІР заявили, що під ударом опинилися "ключові військові об’єкти США", зокрема авіабаза "Алі аль-Салем" у Кувейті та штаб П'ятого флоту країни в Бахрейні. Операція, як передає агентство, відбулася після того, як війська США атакували п'ять іранських прибережних позицій. В Ірані заявили, що США зіткнуться з "рішучішими діями", а будь-які майбутні атаки з боку американців, незалежно від їх масштабу, викличуть "нищівну відповідь". Напередодні Центральне командування США заявило, що американські військові завдали ударів по іранських цілях за вказівкою президента Дональда Трампа – "у пряму відповідь на продовження іранської агресії". "Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв'язку, об'єкти протиповітряної оборони, сховища безпілотників та мінні загороджувальні споруди", – йдеться у заяві військових.
Іран атакував військові об’єкти США в Кувейті та Бахрейні