9.1 C
Lviv
П’ятниця, 15 Травня, 2026

Збитки Держрезерву на 4 млн грн: справу відправили до суду

Эксклюзив

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) за матеріалами досудового розслідування Національного антикорупційного бюро (НАБУ) направив до суду обвинувальний акт стосовно виконувача обов’язків директора державного підприємства зі структури «Державного агентства резерву України».

Його обвинувачують у розтраті понад 3,8 млн грн, повідомляє пресслужба САП.

У межах досудового розслідування встановлено, що виконувач обов’язків директора підприємства забезпечив перерахування понад 3,8 млн грн на рахунки інших товариств за товар, нагадали у відомстві.

«Проте з’ясувалося, що фактично товар не поставлявся, а його постачання навіть не планувалося», — додали у САП.

Дії особи кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Оскільки особа перебуває в розшуку, щодо неї здійснювалось спеціальне досудове розслідування (in absentia).

У САП додали, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини