26 маленьких пацієнтів і один турецький хірург: благодійна місія порятунку дітей у Львові

26 маленьких пацієнтів і один турецький хірург: благодійна місія порятунку дітей у Львові

Лікар також провів 70 консультацій.

Турецький хірург Хакан Агір під час благодійного візиту у Львів провів у Центрі Дитячої Медицини понад 70 консультацій і виконав 26 оперативних втручань. Візит лікаря тривав понад тиждень. Про це 9 травня повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Пацієнтами лікаря були діти із вродженими вадами розвитку обличчя та голови, з об’ємними пухлинами м’яких тканин, а також зі складними судинними мальформаціями (аномальним з'єднанням артерій і вен — ред.), які потребують високоспеціалізованого підходу.

“Кожен візит професора — це унікальна можливість не лише допомогти дітям повернути здоров’я чи покращити якість життя, а й безцінний обмін досвідом. Для наших хірургів — це можливість навчання, розширення знань і практичних навичок у складних клінічних випадках”, — розповів дитячий хірург Центру Орест Лешневський.

Читайте також: Делегати країн ЄС, Великої Британії та США відвідали ветеранів у реабілітаційному центрі Superhumans – ФОТО