25.1 C
Lviv
Вівторок, 30 Червня, 2026

«Карпати» продали Бруніньйо: ізраїльський «Маккабі» заплатить за бразильця 1,6 мільйона євро

Эксклюзив

Ізраїльський футбольний клуб «Маккабі» Хайфа оголосив про підписання півзахисника львівських «Карпат» Бруніньйо.

26-річний бразильський футболіст приєднається до нового клубу найближчими днями після проходження медичного огляду. Контракт Бруніньйо з «Маккабі» буде розрахований на три роки. Про це повідомила пресслужба ізраїльської команди.

«Сума трансферу становитиме 1,6 мільйона євро. Цей перехід стане третім найдорожчим придбанням в історії клубу з Хайфи», – повідомляє ізраїльське видання Sport 5,

Також повідомляється, що зарплата бразильця у новій команді становитиме 400 тисяч євро на рік. Бруніньйо виступав за «Карпати» з вересня 2024 року.

Влітку 2025-го львівський клуб викупив футболіста у бразильського «Атлетіко Мінейро» приблизно за 700 тисяч доларів. У минулому сезоні вінгер провів за «Карпати» 28 матчів, у яких забив 9 голів та віддав 3 результативні передачі.

Читайте також: Юна зірка «Карпат» за 5 мільйонів євро перейде до празької «Славії»

Джерело: 032.ua

Останні новини