Сьогодні, 9 травня, у матчі 27 туру УПЛ «Рух» на «Арені Львів» приймав рівенський «Верес». Перемога «Руху» фактично гарантує львів'янам остаточний відрив від зони прямого вильоту та подарує надію навіть на те, щоб залишити зону перехідних матчів.
Перший тайм: втрачений шанс Фабріціо та травма Товарницького
На 5-й хвилині Стамуліс жорстко сфолив на Діалло. Арбітр обмежився усним попередженням.
На 10 хвилині перший небезпечний момент у матчі. Сміян прострелив з лівого флангу у штрафну, Стамуліс бʼє в дотик у ближній кут. Клименко впевнено фіксує мʼяч.
На 11-й хвилині Фабріціо відважився на удар з метрів 30. Голкіпер «Руху» знову без проблем забирає мʼяч.
На 15-й хвилині Невес отримав чудовий пас і увірвався в центр штрафного майданчику. Ципот вибиває мʼяч з ноги бразильця за мить до удару.
На 16-й хвилині Діалло відправляє мʼяч у центр штрафної. Голкіпер «Вереса» випереджає Алмазбекова, який в падінні намагався дістати мʼяч.
На 27-й хвилині львівʼяни мали чудову нагоду відкрити рахунок. Алмазбеков з правого флангу штрафної навісив на ліву і Копина пробив в дотик. Мʼяч летить поруч зі стійкою воріт.
А на 33-й хвилині забувати мали вже гості. Товарницький послизнувся і у нього відібрав мʼяч Фабріціо, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, обіграв Клименко, але замість удару сам несподівано послизнувся і втратив гольову нагоду.
На 38-й хвилині Товарницький відбиває у власній штрафної мʼяч у підкаті у Шарая та отримує травму. Вимушена заміна у «Руха» – замість Товарницького на поле виходить Кітела.
На 42-й після розіграшу кутового Ян Ципот бʼє з поза меж шрафної. Мʼяч летить дуже сильно вище воріт.
Другий тайм: нереалізований шанс Діалло
На початку другого тайму ще одна вимушена заміна у «Руха». Замість травмованого Слюсаря на поле вийшов Максим Бойко.
На 54-й хвилині Бойко жорстко грає проти Годі. Перша жовта картка у матчі.
На 56-й хвилині Фабріціо прострелив у штрафну з лівого флангу. Шарай бʼє в дотик і мʼяч летить поруч зі стійкою воріт.
На 58-й хвилині гравці «Руха» вибігли у швидку контратаку. Невес з лівого флангу відав чудовий пас у центр штрафного майданчику під удар Діалло, але сенегальський легіонер пробив дуже невдало.
На 67-й хвилині заміна у складі «Вереса». Замість Годі на поле вийшов бразильський легіонер Баїа.
На 77-й хвилині здалося, що Ціпот рукою у власному штрафному після закидання на Діалло. Перевірили епізод – пенальті не буде.
На 81-й хвилині Ціпот грубо збиває Діало, який вибігав у швидку контратаку. Рефері показав словенцю «гірчичник».
На 82-й хвилині подвійна заміна у «Вереса». Замість Фабрісіо та Шарая на поле вийшли Уоллі та Протасевич.
Одночасно пройшла заміну у «Руха». Замість Алмазбекова на поле вийшов Руніч.
На 90-й хвилині ще одна заміна у львівʼян. Замість Діалло на поле вийшов Іван Денисов.
Вже в компенсований час остання заміна у «Вереса». Замість Гонсалвеша на поле вийшов Чечер.
У підсумку нічия 0:0. «Рух» здобуває важливе очко у боротьбі за збереження прописки в УПЛ.
Чемпіонат України серед команд УПЛ, сезон 2025/26. 27 тур. «Рух» (Львів) – «Верес» (Рівне) 0:0
9 травня 2026 року. Львів, стадіон «Арена Львів»
Попередження: Бойко, 53, Роман, 85
«Рух»: Клименко, Роман, Слюсар (Бойко, 46), Товарницький (Кітела, 40), Копина, Підгурський, Притула, Таллес, Діалло (Денисов, 90), Алмазбеков (Руніч, 83), Невес
Читайте також: Гол Невеса на врятував: «Рух» програв «Зорі», – ВІДЕО
Джерело: 032.ua