Садовий розповів, що у Львові важливого відбулося на тижні

Садовий розповів, що у Львові важливого відбулося на тижні

Львів продовжує допомагати ЗСУ та ветеранам, які повернулися з війни, у місті відреставрували балкон, який обвалився в літку, а також відкрили найкращий мистецький простір в Європі.

Про це все, розповів мер Львова Андрій Садовий у щотижневому зверненні.

«Як і в минулі тижні, цього тижня ми передали для військових джипи, дрони, та різний мілітарний еквіп, який допомагає краще лупити ворога там на передовій.

Також почали нову програму – це є гранти для виробників дронів. Чотири виробництва отримали по 1 млн. грн на вдосконалення якості продукції, щоб удари були більш точніші. І таких грантів буде більше.

Також починаємо допомогу ветеранам, які повернулися з війни, щоб вони були самодостатні і починали свій бізнес. 30 ветеранів отримали гранти на розвиток бізнесу по 300 тис. грн.

Пригадуєте літом ми мали складну ситуацію, коли впав балкон на вул. Джерельній. Зараз цей балкон є повністю відреставрований. І це відбулося завдяки Програмі співфінансування 80/20, коли місто платить 80% вартості, а 20% платять самі мешканці. Усі можуть користуватися цією Програмою, бо, обстеживши балкони, ми зрозуміли, що близько 20% балконів є в стані, коли потребують серйозного ремонту. Але тут потрібна ініціатива людей, бо це власність мешканців. Місто співфінансовує.

І наостанок. На вул. Богдана Хмельницького, у колишньому приміщенні фабрики повидла, яке було в занедбаному стані, і яке купив великий друг міста Львова Гаральд Біндер та реставрував — тепер тут один з найкращих в Європі мистецьких центрів. Чому це важливо і чому ми говоримо про мистецтво під час війни? Бо війна часто робить пустоту в середині, і якщо цю пустоту заповнює страх – то нами легко маніпулювати, і з нас тоді дуже легко робити рабів. А якщо цю пустоту заповнює мистецтво, культура – то ми отримуємо нове дихання. Я рекомендую всім: ходіть на виставки, якщо це можливо, ходіть в театр, читайте книжки, адже стрес, втома даються в знаки. А ми повинні бути сильними, ми повинні перемагати будучи сильними. Бажаю всім добра. Слава Україні», — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Читайте також: Сили оборони за добу знищили ще 1190 окупантів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *