У Львові завершили суцільне асфальтування ділянки вулиці Стрийської від проспекту Івана Павла ІІ до вулиці Вернадського.
Йдеться про непарний бік дороги у напрямку в'їзду до міста. Після завершення робіт цю частину вулиці вже відкрили для руху транспорту.
"Відтепер відремонтованою ділянкою знову курсує тролейбус №22, автобусні маршрути та приватний транспорт", – йдеться в повідомленні.
Водночас тролейбуси №23 та №25 повернуться до звичних маршрутів уже з суботи, 28 червня.
Ремонтні роботи на Стрийській є частиною оновлення дорожньої інфраструктури міста, що має покращити стан покриття та забезпечити комфортніший рух транспорту.
Джерело: 032.ua