Донецький "Шахтар" зазнав першої поразки в новому сезоні Української прем'єр-ліги, поступившись житомирському "Поліссю". Водночас львівські "Карпати", попри втрату очок у Києві, одноосібно очолили турнірну таблицю.
Про результати матчів четвертого туру УПЛ повідомив портал Новини.LIVE.
Реклама
"Полісся" сенсаційно перемогло "Шахтар"
Команда Руслана Ротаня у Львові здобула перемогу над чинним чемпіоном України з рахунком 2:0.
Рахунок на 31-й хвилині відкрив Олександр Назаренко, який завершив швидку атаку після повторного прострілу Андраде.
Після перерви "Шахтар" намагався відігратися, створив кілька небезпечних моментів, однак надійно діяв голкіпер "Полісся" Олег Кудрик.
Читайте також:
Остаточний рахунок на 74-й хвилині встановив Олександр Андрієвський, який добив м'яч у порожні ворота після сейву Дмитра Різника.
"Карпати" вийшли в одноосібні лідери
У паралельному матчі львівські "Карпати" зіграли внічию з "Лівим Берегом" — 1:1.
Після безгольового першого тайму гості вийшли вперед на 60-й хвилині завдяки голу Фелліпе Вієйри. Однак після чергової повітряної тривоги кияни швидко відігралися — на 76-й хвилині Назарій Воробчак відновив рівновагу.
Попри втрату двох очок, "Карпати" скористалися поразкою "Шахтаря" та піднялися на перше місце в турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи донецький клуб на одне очко.
Нагадаємо, раніше портал Новини.LIVE писав, що Олександр Чепілко очікує конкурентного протистояння між Мозесом Ітаумою та Філіпом Хрговичем і не бачить у британці беззаперечного фаворита.
Також Новини.LIVE розповідав про виступ Ярослави Магучіх у Цюриху, де одна з головних претенденток на перемогу несподівано не потрапила на п'єдестал.