Зеленський: Нам потрібні всі люди з Маріуполя – і цивільні, і військові

41

Зеленський: Нам потрібні всі люди з Маріуполя – і цивільні, і військові

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжить робити дії для евакуації всіх українців із Маріуполя та заблокованого заводу "Азовсталь".

"Безумовно, ми продовжимо все робити для того, щоб дістати з Маріуполя та "Азовсталі" всіх наших людей. Це складно, але нам потрібні всі, хто там залишається. І цивільні, і військові. Не було жодного дня, щоб ми не опікувалися цими питаннями, щоб наші люди не намагалися вирішити це питання", — заявив Зеленський у відеозверненні у вівторок увечері.

За його словами, напередодні евакуації вдалося домовитися з Росією про майже триденне попереднє припинення вогню, проте наразі російська сторона не дотримується цих домовленостей.

"Нам вдалося вирішити питання припинення вогню майже на три доби, щоб гуманітарний коридор запрацював. Наразі російські війська не дотримуються домовленостей. Вони продовжують масовані удари по "Азовсталі". Вони намагаються штурмувати комплекс", — повідомив він.

"Але мені багато разів казали, що не вдасться врятувати жодну людину, що це неможливо. Сьогодні 156 людей у Запоріжжі. Це ще не перемога, але вже результат. І я вірю, що є шанс врятувати всіх інших наших людей", — зазначив президент.